مناقصه تامین اقلام

آگهی تجدید مناقصه عمومی تأمین اقلام شبکه

به اطلاع میرساند شرکت فناوری سایپا ارتباط (فسا) در نظر دارد نسبت به خرید تجهیزات به شرح ذیل از طریق مناقصه عمومی به پایین ترین قیمت پیشنهادی و بهترین شرایط فنی اقدام نماید.

مناقصه عمومی تأمین اقلام شبکه

گارانتی ۳ ساله بی قید و شرط و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله نصب لیبل گارانتی بر روی تجهیزات تحویل در رک پس از تست عملیاتی کلیه تجهیزات ريفر نبوده و اورجینال باشد. پیشنهاد دهندگان میبایست دارای گواهی نامه نصب و پشتیبانی افتا باشند.

متقاضیان جهت دریافت اسناد مناقصه حداکثر تا روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲٫۱۲٫۰۸ و جهت تحویل پاکات پیشنهادی حداکثر تا روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲٫۱۲٫۱۴ با در دست داشتن معرفی نامه کتبی در ساعات اداری به آدرس: تهران بلوار میرداماد خیابان شمس تبریزی شمالی کوچه نیکنام پلاک ۱۰ مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای ۵-۲۶۴۲۴۰۰۱ داخلی ۳۱۵ تماس حاصل فرمایند.

مطالب مرتبط

fasa logo 3 - Footer Dark 02 - 1

فسا با انجام پروژه های متعدد و ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های صنعتی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح مطلوب فناوری و تکنولوژی روز شده است.

 اطلاعات تماس آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان کازرون – خیابان نیکنام – پلاک ۱۰


 ایمیل: info@fasatech.com

 تلفن: 5 -26424001-021خدمات

• تولید و توسعه نرم‌افزار(IS)

• شبکه و زیرساخت(IT)

• برنامه‌ریزی منابع انسانی(EPR)

• امنیت اطلاعات و ارتباطات

• تامین تجهیزات و سخت‌افزار

• تامین منابع انسانی متخصصلینک‌های مرتبط

car - Footer Dark 02 - 3
bike - Footer Dark 02 - 4