مناقصه شرکت

آگهی مناقصه عمومی تامین 35عدد هارد دیسک

به اطلاع می رساند شرکت فن آوری سایپا ارتباط (فسا) در نظر دارد نسبت به خرید تجهیزات به شرح جدول ذیل از طریق مناقصه عمومی به پایین ترین قیمت پیشنهادی و بهترین شرایط فنی اقدام نماید.

مناقصه عمومی هارد دیسکک
پیشنهاددهندگان می بایست دارای گواهی نامه رتبه بندی واحراز صلاحیت از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور با رتبه حداقل 4 در رشته تولید و ارائه رایانه های غیر Mainframe و دارای گواهی نامه خدمات فنی افتا باشد. متقاضیان جهت دریافت اسناد مناقصه حداکثرتا روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲٫۱۲٫۰۲ و جهت تحویل پاکات پیشنهادی حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲٫۱۲٫۰۹ با در دست داشتن معرفی نامه کتبی در ساعات اداری به آدرس: تهران بلوار میرداماد خیابان شمس تبریزی شمالی کوچه نیکنام پلاک ۱۰ مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۵-۲۶۴۲۴۰۰۱ داخلی ۳۱۵ تماس حاصل فرمایند.

مطالب مرتبط

fasa logo 3 - Footer Dark 02 - 1

فسا با انجام پروژه های متعدد و ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های صنعتی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح مطلوب فناوری و تکنولوژی روز شده است.

 اطلاعات تماس آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان کازرون – خیابان نیکنام – پلاک ۱۰


 ایمیل: info@fasatech.com

 تلفن: 5 -26424001-021خدمات

• تولید و توسعه نرم‌افزار(IS)

• شبکه و زیرساخت(IT)

• برنامه‌ریزی منابع انسانی(EPR)

• امنیت اطلاعات و ارتباطات

• تامین تجهیزات و سخت‌افزار

• تامین منابع انسانی متخصصلینک‌های مرتبط

car - Footer Dark 02 - 3
bike - Footer Dark 02 - 4