سایپا

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: کیفیت خدمات پس از فروش محصولات سایپا را می‌توان با ایده‌های خوب و مشارکت نمایندگی‌های سطح کشور ارتقاء داد.

به گزارش سایپانیوز، محمد علی تیموری، در نشست هم اندیشی مدیران ارشد گروه سایپا با مدیران نمایندگی های مجاز خراسان رضوی، شمالی و جنوبی،‌گفت: مهمترین پارامتر موفقیت هر محصول،‌جدا از کیفیتی که خود محصول باید داشته باشد،‌ کیفیت خدمات پس از فروش است.به دلیل شرایط خاص زنجیره تامین و موضوعات مرتبط با آن،‌افزایش کیفیت محصول با سختی همراه است ولی کیفیت خدمات را می‌توان با ایده‌های نوین، خوب و مشارکت نمایندگی‌ها ارتقاء داد.

او افزود: نارضایتی مشتریان از خدمات پس از فروش، برای گروه خودروسازی سایپا بسیار زیان بار است چرا که هر مشتری ناراضی به صورت یک رسانه پرنفوذ با ما برخورد می‌کند و این نارضایتی به اعتبار برند لطمه می‌زند. با برنامه‌ریزی صحیح، می‌توان کیفیت خودروها را درست کرد و برای تحقق این امر نیاز به همراهی شبکه نمایندگی‌ها است.

در ادامه مجتبی معظمی، مدیرعامل شرکت سایپا‌یدک گفت: بر اساس سیاست‌های ابلاغی از سوی مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا و در راستای ارتقای رضایت مشتریان و سطح کیفیت خدمات پس از فروش جلساتی برای افزایش کیفیت در ارایه خدمات، پایه‌گذاری شده است.

او افزود: مجموعه سایپایدک امسال با کمک تمامی اعضا شبکه نمایندگی‌ها که به عنوان شریک تجاری گروه خودروسازی سایپا هستند موفق به کسب چندین افتخار شده است. کسب رتبه یک در حوزه خدمات پس از فروش محصولات پارس خودرو، از جمله این موفقیت‌ها است.

معظمی اظهارداشت: ارتقاء در ارزیابی شاخص رضایت از نمایندگی‌ها امسال به عدد  ۷۹ رسید که این عدد سال گذشته ۶۹ بوده و هدف‌گذاری برای سال آینده تحقق عدد ۸۵ است.

او خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از فروش قطعات تقلبی در بازار گشت‌های بازرسی استانی را فعال کردیم و این موضوع به طور جدی دنبال می‌شود و امیدواریم با کمک و یاری شبکه نمایندگی‌ها بتوانیم آن را مدیریت کنیم.

گفتنی است، هم زمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد، نشست هم اندیشی باهدف افزایش و ارتقای رضایت مشتریان محصولات گروه سایپا باحضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا،اعضاء هیات مدیره، مدیرعامل شرکت سایپا یدک وجمعی از مدیران ارشد با نمایندگی‌های مجاز فروش و خدمات پس از فروش استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی برگزار شد.

مطالب مرتبط

fasa logo 3 - Footer Dark 02 - 1

فسا با انجام پروژه های متعدد و ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های صنعتی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح مطلوب فناوری و تکنولوژی روز شده است.

 اطلاعات تماس آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان کازرون – خیابان نیکنام – پلاک ۱۰


 ایمیل: info@fasatech.com

 تلفن: 5 -26424001-021خدمات

• تولید و توسعه نرم‌افزار(IS)

• شبکه و زیرساخت(IT)

• برنامه‌ریزی منابع انسانی(EPR)

• امنیت اطلاعات و ارتباطات

• تامین تجهیزات و سخت‌افزار

• تامین منابع انسانی متخصصلینک‌های مرتبط

car - Footer Dark 02 - 3
bike - Footer Dark 02 - 4