پیام مدیر عامل

سخن خود را با نام و یاد خداوند مهربانی آغاز می‌کنم که سرچشمه همه پیروزی‌ها و نهایت همه خوشبختی‌ها اوست. موفقیت هر مجموعه‌ای، مرهون کوشش‌های کسانی است که دلسوزانه، دست به دست یکدیگر داده و با تلاشی جمعی، کمر به خدمت مردم و شکوفایی کشور عزیزمان می‌بندند. شرکت فسا تلفیقی از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با بالاترین کیفیت، کمترین هزینه، کمترین زمان تحویل و بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان می باشد. به همین سبب مفتخریم که پس از نخستین همکاری، شروع ارتباط ما خواهد بود.

در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت فسا است.
در این میان شرکت فسا هم به عنوان یک شرکت  فعال در حوزه فناوری و اطلاعات با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد و بهترین و با کیفیت ترین محصولات را ارائه کند.

fasa logo 3 - Footer Dark 02 - 1

فسا با انجام پروژه های متعدد و ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های صنعتی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح مطلوب فناوری و تکنولوژی روز شده است.

 اطلاعات تماس آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان کازرون – خیابان نیکنام – پلاک ۱۰


 ایمیل: info@fasatech.com

 تلفن: 5 -26424001-021خدمات

• تولید و توسعه نرم‌افزار(IS)

• شبکه و زیرساخت(IT)

• برنامه‌ریزی منابع انسانی(EPR)

• امنیت اطلاعات و ارتباطات

• تامین تجهیزات و سخت‌افزار

• تامین منابع انسانی متخصصلینک‌های مرتبط

car - Footer Dark 02 - 3
bike - Footer Dark 02 - 4