اپل

در حالی که هنوز مشخص نیست ایرتگ 2 چه قابلیت‌هایی خواهد داشت، گفته شده که تولید انبوه آن سه ماهه چهارم سال 2024 آغاز می‌شود.

دستگاه ردیاب ایرتگ (AirTag) اپل با وجود اینکه از زمان معرفی آن در دو سال پیش با نگرانی‌های امنیتی و مسائل مربوط به حریم خصوصی روبرو شده است، همچنان موردعلاقه علاقه‌مندان به دنیای فناوری است. حالا در گزارش جدیدی گفته شده که غول کوپرتینویی در حال کار روی نسل دوم ایرتگ است که احتمالاً تا اواخر سال 2024 عرضه خواهد شد.

مینگ-چی کو، تحلیلگر شناخته شده محصولات اپل در توییت جدید خود ادعا کرده که نسخه بعدی ایرتگ «احتمالاً در سه ماهه چهارم سال 2024 وارد مرحله تولید انبوه خواهد شد». با این حال، کو به‌طور دقیق اشاره نکرده که آیا نسل بعدی ردیاب اپل در همان بازه زمانی نیز به بازار عرضه خواهد شد یا خیر.

ارتباط ردیاب ایرتگ 2 اپل با هدست ویژن پرو

او همچنین اشاره کرد که این ردیاب می‌تواند با هدست ویژن پرو آینده اپل ارتباط داشته باشد:

«معتقدم که اپل در حال ساخت اکوسیستم محاسبات مکانی جدیدی است که در آن هدست ویژن پرو به‌عنوان هسته اصلی عمل می‌کند و می‌تواند به دستگاه‌های دیگر از جمله ردیاب AirTag 2 متصل شود.»

 

مطالب مرتبط

fasa logo 3 - Footer Dark 02 - 2

فسا با انجام پروژه های متعدد و ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های صنعتی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح مطلوب فناوری و تکنولوژی روز شده است.

 اطلاعات تماس آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان کازرون – خیابان نیکنام – پلاک ۱۰


 ایمیل: info@fasatech.com

 تلفن: 5 -26424001-021خدمات

• تولید و توسعه نرم‌افزار(IS)

• شبکه و زیرساخت(IT)

• برنامه‌ریزی منابع انسانی(EPR)

• امنیت اطلاعات و ارتباطات

• تامین تجهیزات و سخت‌افزار

• تامین منابع انسانی متخصصلینک‌های مرتبط

car - Footer Dark 02 - 4
bike - Footer Dark 02 - 5