حضور دانش بنیان ها در نمایشگاه ترکیه

با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری یک هیات تجاری و فناوری از شرکت‌های دانش‌بنیان به کشور ترکیه اعزام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، اعزام هیات‌های تجاری و برگزاری پاویون‌ در نمایشگاه‌های بین‌المللی از برنامه‌های مرکز تعاملات در راستای توسعه صادرات شرکت‌های دانش‌بنیان است.

پیش از برنامه‌های توسعه صادرات برای شرکت‌ها تحقیقات بازار و متناظریابی انجام می‌شود. نتیجه این تحقیقات، جلسات B۲B با شرکت‌های کشور مقصد است. برنامه اعزام هیات تجاری شرکت‌های دانش بنیان به کشور ترکیه نیز شامل این برنامه می شود. حوزه های فناوری در این اعزام شامل عمران و ساختمان، رنگ و رزین ها و چسب های پلیمری، مواد پیشرفته، کامپوزیت، سرامیک و صنایع فلزی است.

سفر شرکت‌های دانش بنیان در تاریخ ۷ تا ۱۱ آذرماه سال جاری انجام می شود. متقاضیان شرکت در برنامه اعزام به ترکیه که در حوزه های مذکور فعال هستند می توانند تا پایان مهرماه از طریق کریدور صادرات به نشانی https://tesc.ir/service/۷۳/۱ اقدام به ثبت نام کنند. اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن های ۴۰۱۷۸۹۹ ۰۹۱۴ و ۳۳۳۶۲۴۴۸ ۰۴۱ قابل حصول است.

خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط

fasa logo 3 - Footer Dark 02 - 1

فسا با انجام پروژه های متعدد و ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های صنعتی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح مطلوب فناوری و تکنولوژی روز شده است.

 اطلاعات تماس آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان کازرون – خیابان نیکنام – پلاک ۱۰


 ایمیل: info@fasatech.com

 تلفن: 5 -26424001-021خدمات

• تولید و توسعه نرم‌افزار(IS)

• شبکه و زیرساخت(IT)

• برنامه‌ریزی منابع انسانی(EPR)

• امنیت اطلاعات و ارتباطات

• تامین تجهیزات و سخت‌افزار

• تامین منابع انسانی متخصصلینک‌های مرتبط

car - Footer Dark 02 - 3
bike - Footer Dark 02 - 4