نمایشگاه تریکه

شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی پلاست اوراسیا (Plast Eurasia ۲۰۲۳) که در روزهای اول تا چهارم آذر ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد، حضور خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک و صنایع وابسته (Plast Eurasia İstanbul ۲۰۲۳) با حضور فعالان صنایع و رشته‌های مرتبط در حوزه‌های مواد خام و مواد شیمیایی، تجهیزات ماشین‌آلات و تجهیزات و صنایع فرعی، قالب‌گیری و بازیافت، دستگاه‌های حرارتی و کنترلی، اتوماسیون سیستم‌های خنک‌کننده در استانبول ترکیه برگزار می‌شود.

در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایران در این نمایشگاه که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری برپا خواهد شد، ۱۴ شرکت دانش‌بنیان به عرضه محصولات و توانمندی‌های خود در حوزه صنعت پلاستیک و صنایع وابسته می‌پردازند.

شرکت‌های ایرانیان سیم کار، کاجاران، پاک شیمی، پیشگامان گیتی سبز، آزمون پلیمر سپاهان، ورا پلیمر پیشرو (پلاس پلیمر)، ویژگان بسپار شرق، ویرا تک، کرانگین، استیل غرب آسیا، نیرومند پلیمر پارس، آریا فارمد پوشش، بسپار توسعه دوام شیمی و قالب سازان ستاک اصفهان، شرکت‌های دانش‌بنیانی هستند که در این پاویون حضور خواهند داشت.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های ‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط

fasa logo 3 - Footer Dark 02 - 1

فسا با انجام پروژه های متعدد و ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های صنعتی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح مطلوب فناوری و تکنولوژی روز شده است.

 اطلاعات تماس آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان کازرون – خیابان نیکنام – پلاک ۱۰


 ایمیل: info@fasatech.com

 تلفن: 5 -26424001-021خدمات

• تولید و توسعه نرم‌افزار(IS)

• شبکه و زیرساخت(IT)

• برنامه‌ریزی منابع انسانی(EPR)

• امنیت اطلاعات و ارتباطات

• تامین تجهیزات و سخت‌افزار

• تامین منابع انسانی متخصصلینک‌های مرتبط

car - Footer Dark 02 - 3
bike - Footer Dark 02 - 4