دانش بنیان

متن سربرگ خود را وارد کنیدثبت نام در دوره شبیه‌سازی مدیریت کسب و کار توسط ستاد مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برای شرکت‌های دانش بنیان، آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در سال‌های اخیر و در کشورهای توسعه یافته، دانشگاه‌ها و سازمان‌ها به سمت آموزش‌های غیر رسمی و غیر مستقیم روی آورده‌اند و در این بین بازی ایفای نقش و بازی‌های جدی که از آن‌ها تعبیر به بازی افراد بالغ نیز می‌شود؛ جایگاه ممتازی یافته‌اند.

بازی‌ها و شبیه‌سازی‌های مدیریت و کسب و کار به بازدیدکننده این فرصت را می‌دهد که یک کسب و کار را مدیریت کند و تصمیماتی درباره چگونگی رشد کسب و کار بگیرد.

به همین منظور ستاد مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، دوره شبیه‌سازی مدیریت کسب و کار برای توسعه قابلیت‌های مدیریت و کارآفرینی با استفاده از شبیه‌سازی‌های کسب و کار را برگزار می‌کند.

دوره شبیه‌سازی کسب و کار ویژه شرکت‌های دانش بنیان فعال در حوزه مواد و ساخت پیشرفته با همکاری گروه آموزشی لذت مدیریت و شتاب دهنده دانش بنیان آرکاپ طی سه روز (مجموعاً ۲۴ ساعت) برای مدیران شرکت‌های کوچک و متوسط، کارشناسان ارشد شرکت‌های کوچک و متوسط با هدف جانشین پروری و تربیت مدیران میانی برای شرکت‌های بزرگ برگزار می‌شود.

این دوره در روزهای ۱۸، ۱۹ و ۲۶ مردادماه (از ساعت ۹ تا ۱۷) مردادماه در سالن شیخ بهایی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار می‌شود و شرکت‌های فعال در حوزه مواد و ساخت پیشرفته می‌توانند با معرفی یکی از اعضای شرکت از مزایای حضور در این دوره بهره‌مند شوند.

هزینه شرکت در این دوره برای هر نفر چهار میلیون تومان برآورد شده است (شامل هزینه میان وعده، نهار، گواهی…) که با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته، شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند از حمایت ۵۰ درصدی برای شرکت در این دوره استفاده کنند.

نمایش حوزه‌های گوناگون تصمیم‌گیری مدیران در راه‌اندازی و اداره یک بنگاه به صورت به هم پیوسته و در کنار هم، یادگیری تئوری‌ها و مفاهیم اصلی مدیریت کسب و کار در عمل، ایجاد فضایی برای ارتباط و شبکه‌سازی میان افراد با گرایش‌های تحصیلی و تجارب کاری متفاوت و ایجاد بستری برای خود ارزیابی در حوزه قابلیت‌های مدیریت کسب و کار از اهداف برگزاری این دوره است.

در پایان گواهی شرکت در کارگاه از سوی ستاد مواد و ساخت پیشرفته اعطا می‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کد تخفیف (ویژه شرکت‌های دانش بنیان) با ارسال معرفی نامه از شرکت دانش بنیان از طریق نشانی الکترونیکی expert1@amc.isti.ir درخواست کد تخفیف نمایند.

مطالب مرتبط

fasa logo 3 - Footer Dark 02 - 1

فسا با انجام پروژه های متعدد و ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های صنعتی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح مطلوب فناوری و تکنولوژی روز شده است.

 اطلاعات تماس آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان کازرون – خیابان نیکنام – پلاک ۱۰


 ایمیل: info@fasatech.com

 تلفن: 5 -26424001-021خدمات

• تولید و توسعه نرم‌افزار(IS)

• شبکه و زیرساخت(IT)

• برنامه‌ریزی منابع انسانی(EPR)

• امنیت اطلاعات و ارتباطات

• تامین تجهیزات و سخت‌افزار

• تامین منابع انسانی متخصصلینک‌های مرتبط

car - Footer Dark 02 - 3
bike - Footer Dark 02 - 4