فناوری

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری:

 فاطمه مختاری گلپایگانی مدیرعامل شرکت نوآوران هزاره دانش با بیان اینکه این شرکت دانش‌بنیان در حوزه رسانه‌های تعاملی یا اینتراکتیو به صورت تخصصی فعالیت می‌کند عنوان کرد: این مجموعه دانش‌بنیان تلاش کرده است خلاقیتی ارائه کند که یکی از نیازها و ضروریات اساسی کشور در صنعت رفع شود، به طوری‌که که کشور را در این صنعت هم‌رده و همسو با کشورهای پیشرفته قرار بدهد.

این فعال حوزه فناوری، به طراحی و ساخت سفارشی محیط‌های رسانه‌ای تعاملی اشاره کرد و راهکار محور بودن را وجه تمایز اصلی این مجموعه دانش‌بنیان با مشابهات خارجی دانست.

وی ادامه داد: سفارشات بر اساس نیاز، سلیقه و امکانات مشتریان طراحی و اجرا می‌شود و این درحالی است که قیمت آن نسبت به نمونه های خارجی بسیار بسیار کم‌تر است.

مختاری گلپایگانی با بیان مثالی به اهمیت این محصول در جلوگیری از ارزبری اشاره و عنوان کرد: فعالان این شرکت دانش‌بنیان برای یکی از پروژه‌های صدا و سیما در سال 1393 که نمونه وارداتی آن 30 میلیاردریال برآورد شده بود، نمونه داخلی را با یک دهم قیمت طراحی و اجرا کردند.

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان شرکت نوآوران هزاره دانش ادامه داد: از آنجایی که بر راهکار محور بودن و سفارشی‌سازی دقیقا بر اساس خواست مخاطب  متمرکز هستیم می‌توان گفت که مشابه داخلی این محصول به شیوه و روشی که مجموعه ما طراحی و اجرا می‌کند وجود ندارد.

این فعال حوزه دانش‌بنیان، در خصوص اشتغال‌زایی گفت: با توجه به شرایط جامعه تعدادی نیرو را تحت پوشش قرار داده و در تلاش هستیم  که ایشان را به عنوان نیروی کار حفظ کنیم.

مختاری گلپایگانی با تاکید بر اینکه حمایت‌های معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری منجر به رشد و رونق شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق میشود بیان کرد: از آن معاونت محترم بابت حمایتهایشان تشکر میکنم البته مسیر زیادی برای حمایت از شرکتهای دانش‌بنیان که تلاشگر هستند و فعالیت می‌کنند پیش رو است.

وی افزود: امیدواریم برخی از فرآیندها و ارزیابی‌ها بازنگری و هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی نیز بیش‌تر شود.

معاونت توسعه شرکت های دانش

مطالب مرتبط

fasa logo 3 - Footer Dark 02 - 1

فسا با انجام پروژه های متعدد و ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های صنعتی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح مطلوب فناوری و تکنولوژی روز شده است.

 اطلاعات تماس آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان کازرون – خیابان نیکنام – پلاک ۱۰


 ایمیل: info@fasatech.com

 تلفن: 5 -26424001-021خدمات

• تولید و توسعه نرم‌افزار(IS)

• شبکه و زیرساخت(IT)

• برنامه‌ریزی منابع انسانی(EPR)

• امنیت اطلاعات و ارتباطات

• تامین تجهیزات و سخت‌افزار

• تامین منابع انسانی متخصصلینک‌های مرتبط

car - Footer Dark 02 - 3
bike - Footer Dark 02 - 4