نمایشگاه شرکت های دانش بنیان

پارک علوم و فناوری‌های نرم اعلام کرد؛ نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان و خلاق برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی اعلام کرد این نمایشگاه به منظور معرفی خدمات، محصولات و توانمندی‌های شرکت‌ها، ایجاد ارتباط صندوق‌های مالی و سرمایه‌گذاری با این شرکت ها، تبادل تجربه بین فعالان زیست بوم فناوری و آشنایی دانشگاهیان و عموم علاقمندان با فناوری های نرم و صنایع فرهنگی، از ۳۰ آبان ماه به مدت سه روز، در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

این رویداد نمایشگاهی، از ساعت ۱۰ الی ۱۶ روزهای ۳۰ آبان تا ۲ آذر، پذیرای علاقمندان به صنایع فرهنگی و فناوری‌های نرم است.

محصولات و خدمات شرکت‌های دانش بنیان و خلاق عضو پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی و برگزاری پنل‌ها و نشست‌های تخصصی با حضور مدیران و فعالان زیست بوم فناوری و خلاق کشور، از جمله برنامه های روزانه این نمایشگاه است.

گفتنی است علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه سه روزه، می توانند به آدرس خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به همت، خیابان شهید قموشی، خیابان بهار، مرکز همایش های بین المللی دانشگاه علم و فرهنگ مراجعه کنند.

خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط

fasa logo 3 - Footer Dark 02 - 3

فسا با انجام پروژه های متعدد و ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های صنعتی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح مطلوب فناوری و تکنولوژی روز شده است.

 اطلاعات تماس آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان کازرون – خیابان نیکنام – پلاک ۱۰


 ایمیل: info@fasatech.com

 تلفن: 5 -26424001-021خدمات

• تولید و توسعه نرم‌افزار(IS)

• شبکه و زیرساخت(IT)

• برنامه‌ریزی منابع انسانی(EPR)

• امنیت اطلاعات و ارتباطات

• تامین تجهیزات و سخت‌افزار

• تامین منابع انسانی متخصصلینک‌های مرتبط

car - Footer Dark 02 - 5
bike - Footer Dark 02 - 6