گوگل بارد

با این قابلیت می‌توانید بدون مشاهده ویدیوها، درباره محتوای آن‌ها از گوگل بارد سؤال بپرسید یا اینکه یک خلاصه متنی از آن دریافت کنید.

گوگل در چند وقت گذشته درحال ارائه قابلیت‌های جدیدی برای چت‌بات هوش مصنوعی بارد (Bard) خود بوده است و اکنون قابلیت جدیدی را برای آن فراهم کرده تا بتواند ویدیوهای یوتوب را تجزیه‌و‌تحلیل کند. با این قابلیت می‌توانید بدون مشاهده ویدیوها، درباره محتوای آن‌ها از گوگل بارد سؤال بپرسید یا اینکه یک خلاصه متنی از آن دریافت کنید.

گوگل در صفحه مربوط به به‌روزرسانی Bard نوشت:

«ما درحال برداشتن اولین گام‌ها برای ارائه قابلیت درک ویدیوهای یوتوب توسط بارد هستیم. به‌عنوان مثال اگر به‌دنبال ویدیوهایی در مورد نحوه تهیه کیک روغن زیتون هستید، اکنون می‌توانید از بارد سؤال کنید که طبق ویدیو، این کار به چند عدد تخم مرغ نیاز دارد.»

هرچند Bard قبلاً با یک افزونه که در ماه سپتامبر منتشر شده بود توانایی تجزیه‌و‌تحلیل ویدیوهای یوتوب را پیدا کرده بود، اما این چت‌بات اکنون می‌تواند در مورد سؤالات مربوط به محتوای یک ویدیو پاسخ‌های خاصی به شما بدهد. همچنین افزونه مذکور فقط برای پیداکردن ویدیوهای خاص قابل استفاده است، اما اکنون می‌توانید در مورد محتوای ویدیوهای نیز از بارد سؤال کنید.

 ماه گذشته گفته شد که گوگل درحال آزمایش ابزارهای هوش مصنوعی مولد جدیدی برای یوتوب است. طبق این گزارش، هوش مصنوعی می‌تواند خلاصه‌ای از مباحث مطرح‌شده در بخش نظرات یک ویدیو ارائه کند. همچنین به‌نظر می‌رسد که یوتوب درحال کار روی چت‌باتی است که می‌تواند در حین تماشای ویدیو به سؤالات شما درباره آن پاسخ دهد.

دیجیاتو

مطالب مرتبط

fasa logo 3 - Footer Dark 02 - 2

فسا با انجام پروژه های متعدد و ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های صنعتی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح مطلوب فناوری و تکنولوژی روز شده است.

 اطلاعات تماس آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان کازرون – خیابان نیکنام – پلاک ۱۰


 ایمیل: info@fasatech.com

 تلفن: 5 -26424001-021خدمات

• تولید و توسعه نرم‌افزار(IS)

• شبکه و زیرساخت(IT)

• برنامه‌ریزی منابع انسانی(EPR)

• امنیت اطلاعات و ارتباطات

• تامین تجهیزات و سخت‌افزار

• تامین منابع انسانی متخصصلینک‌های مرتبط

car - Footer Dark 02 - 4
bike - Footer Dark 02 - 5