Massivedynamic.co
پیام مدیرعامل
بسم الله الرحمن الرحیم
شرکت فسا با هدف ارتقای سطح فناوری در شرکت‌های زیرمجموعه گروه سایپا و با نگاهی بلندمدت به حوزه فناوری های نوین، به عنوان بازویی هوشمند در صنعت خودروسازی کشور پا به عرصه گذاشته است. در این راستا، با تکیه بر نیروهای متخصص و جوان و همچنین بهره گیری از فناوری های روز حوزه فناوری اطلاعات و زیرساخت، به عنوان یک شرکت با فناوری بالا (high-tech) در صدد تسهیل و ارتقای فناوری گام نهاده ایم. توجه به اخلاق و تخصص در جذب سرمایه های انسانی به عنوان کلیدی ترین ارزش این شرکت به حساب می آید و این امر رمز موفقیت شرکت در اجرای ماموریت های مورد نظر خواهد بود.
شرکت فسا در زمینه رشد کسب و کارهای نوین، توسعه استارت‌آپ‌ها، توسعه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، توسعه فرآیندهای نوین سازمانی، اقتصاد رسانه و همچنین کلیه زمینه های مرتبط با حوزه زیرساخت و توسعه فناوری فعال است. در این برهه زمانی، تلاش برای تولید و ارائه خدمات با فناوری بالا در داخل کشور یکی از اولویت های بسیار مهم بوده که از اهداف کلیدی شرکت فسا نیز به شمار می رود. توسعه فناوری های نوین با تکیه بر ایجاد اشتغال و تولید ثروت در داخل کشور و بارور کردن استعدادهای نخبگان در صنعت خودرو در قالب تاسیس یک مرکز شتابدهی با همکاری معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز یک رسالت ذاتی است که شرکت فسا به عنوان یکی از اضلاع مهم در چشم انداز آتی حوزه فناوری کشور در این خصوص گام‌های موثر را برداشته است.
با قدردانی از گروه سرمایه‌گذاری کارکنان سایپا و کارکنان خدوم و زحمتکش گروه خودروسازی سایپا به عنوان موسسین و سهامداران اصلی این شرکت، امیدواریم که ظل توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه شریف تحت فرامین مقام معظم رهبری و بهره‌مندی از سیاست‌های ابلاغی معظم له در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و همراهی تمامی علاقمندان و دلسوزان کشور، شرکت فسا به سهم خود نقش ارزنده ای را در حوزه فعالیت‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و صنایع وابسته ایفا نماید.
در این راستا، انشاالله به زودی دستاوردهای جدید در زمینه ارتقای فناوری در صنعت خودرو معرفی خواهد شد.
 
مدیرعامل