شرکت فناوری سایپا ارتباط با نام تجاری” فسا ” به صورت سهامی خاص و به عنوان یکی از شرکتهای تابعه شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا در آبان ماه 1397 با همکاری جمعی از نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور در حوزه ی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس و به فضای کسب و کار وارد گردید.

شرکت فناوری سایپا ارتباط (سهامی خاص)

چشم انداز

چشم انداز

شرکت فناوری سایپا ارتباط با تاکید ویژه بر فناوری‌های نرم افزاری مرتبط با صنعت و توسعه شبکه و زیرساخت های فناورانه و بروزدنیا بنا شده و بازآفرینی زیست‌بوم دیجیتال صنعت خودور و شبکه های پشتیبان آن در حوزه سیستمهای اطلاعاتی و فناوری اطلاعات را بیان می کند. توسعه راهکارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این حوزه برای صنعتگران و کاربران نهایی، با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و بومی‌سازی آن‌ها بر مبنای نیازها و الزامات بازار، وجهه همت فسا در این حوزه است.

نتاتنانا

ککخهحخه

متت

هعغهغ

محتوای تب
محتوای تب
fasa logo 3 - Footer Dark 02 - 3

فسا با انجام پروژه های متعدد و ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های صنعتی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح مطلوب فناوری و تکنولوژی روز شده است.

 اطلاعات تماس آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان کازرون – خیابان نیکنام – پلاک ۱۰


 ایمیل: info@fasatech.com

 تلفن: 5 -26424001-021خدمات

• تولید و توسعه نرم‌افزار(IS)

• شبکه و زیرساخت(IT)

• برنامه‌ریزی منابع انسانی(EPR)

• امنیت اطلاعات و ارتباطات

• تامین تجهیزات و سخت‌افزار

• تامین منابع انسانی متخصصلینک‌های مرتبط

car - Footer Dark 02 - 5
bike - Footer Dark 02 - 6