ساخت برنامه های قدرتمند
با استفاده از سریعترین API برای پیام رسانی

راه رفتن روی آب و تهیه نرم افزار از مشخصات آسان است.

شروع پروژه مشاهده ویدئو
<span>ساخت برنامه های قدرتمند </span>
با استفاده از سریعترین API برای پیام رسانی راه رفتن روی آب و تهیه نرم افزار از مشخصات آسان است.

حوزه های فعالیت راهبردی شرکت فناوری سایپا

فناوری زیرساخت های شبکه به همراه مشاوره، طراحی، اجرا و توسعه شبکه های رایانه ای

این حوزه شامل عرصه‌های بسیاری نظیر توسعه شبکه‌های کامپیوتری، مخابراتی، سیستم‌های رادیویی و صوتی و تصویری سیار، سیستم‌های ماهواره‌ای، اینترنت و شبکه داده‌ها و ... می‌شود. فارغ از اهمیت هر یک از این عرصه‌ها، فناوری زیرساخت و ارتباطات یکی از ملزومات تحقق «شهر هوشمند» نیز به شمار می‌رود؛ پدیده‌ای که به عنوان یکی از دستاوردهای ICT، اینک در کانون توجهات بازیگران اصلی این صنعت قرار دارد.

دپارتمان مهندسی نرم افزار و تولید نرم افزارهای سفارش مشتری

طراحی سامانه های نرم افزاری سفارش مشتری بر بستر اندروید و وب و پیاده سازی آن تخصصی است که ما با مهندسین کارآمد با رویکرد paperless کردن فرآیند های سازمانی و افزایش کیفیت، کنترل، نظارت و صحت سنجی دقیق فعالیت ها به گروه خدمات مطلوب ارائه می دهیم.

فروش تجهیزات سخت افزاری و شبکه

امروزه بخش عمده ای ازفرآیندهای سازمانها به تبادل اطلاعات و داده ها وابسته میباشد، و بخش عمده ای از این تبادل اطلاعات بر روی بستر شبکه صورت میگیرد. به دلیل اهمیت سرعت، کیفیت و مدیریت اطلاعات، طراحی و پیاده سازی این شبکه، بسیار حائز اهمیت می باشد،شرکت فسا تجربیات ارزنده ای در زمینه طراحی، پیاده سازی، به روزسازی و نگهداری شبکه های حجیم در ابعاد مختلف را در کارنامه خود داردو آماده انجام پروژه های کوچک و کلان می باشد.

تامین نیروی انسانی متخصص برای شرکت‌های گروه

تامین نیروی انسانی ماهر و متخصص نیازی است که تمامی مجموعه های کاری برای شروع، ادامه و گسترش فعالیت کاری خود نسبت به انجام آن اقدام می کنند، و می توانند آن را به صورت اختصاصی و یا با همکاری شرکت های تخصصی در این زمینه انجام دهند. تامین نیروی انسانی ماهر و متخصص در شرکت فساانجام می گیرد. این مجموعه تخصصی به عنوان پیمانکار تامین نیروی انسانی توانسته برای انجام پروژهای مختلف با مراکز و مجموعه های مختلف همکاری داشته باشد.

دپارتمان مهندسی نرم افزار و تولید نرم افزارهای سفارش مشتری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

SaasLand

SaasLand SaasLand

به مشتریان خود در
هر کانال کمک کنید

هر زمان فوراً کنفرانس کنید یا از قبل برنامه ریزی کنید

تجربه کاملاً متقابل دستگاه از هر نقطه در جهان

ادغام کامل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

- خانه - مدیریت HR - 9

کپی رایت © 2020

درباره ما

شرکت

اندرویید

اپل

دسکتاپ

راهنما

سوالات

حریم خصوصی

قوانین

گزارش