دنیای تکنولوژی این روزها شاهد تغییرات بسیار بزرگ و سرعت بالای این تغییرات و پیاده سازی آن در سطح جوامع است، اما همیشه نقطه عطفی در این پیشرفت وجود دارد که باعث عوض شدن رویه پیشرفت این تکنولوژی های می شود در این مطلب می خواهیم یکی از نقاط عطف تکنولوژی را در زمینه تکنولوژی های شارژر وایرلس به شما ارائه کنیم.

با نسل جدید شارژرهای وایرلس آشنا شوید، هم اکنون نسل جدید از شارژرهای وایرلس وارد ازار شده که قابلیت شارژ گوشی شما رو در کل محیط ماشین بدون اتصال هیچ گونه سیمی را دارا می باشد.

شما می تواتید این شارژر را رو هر سطحی از ماشین که قابلیت چسبندکی یا نصب را دارا باشد، نصب کنید البته طراحی این شارژرها در حال حاضر برای تمامی گوشی ها نمی باشد.

سری iPhone 8 و همچنین iPhone 8 Plus از دسته وسایل ارتباطی هستند که قابلیت اتصال به این گجت پیشرفته را دار می باشند، برای اینکه طیف مشتریان این گجت را گسترده بکنیم باید این نکته را بیان کرد که طراح این گجت، برای سری گوشی های سامسونگ همچون Samsung 8 و Samsung 8 Plus و S7 Edge نیز این قابلیت را فراهم ساخته است.

بنا به گفته های تولید کنندگان این گجت، این قابلیت در گجت های مختلفی بصورت وایرلس و به صورت عمومی ارائه شده بود اما نقطه عطف گجت ما کارایی بیشتر و نمایش قدرت واقعی وایرلس و استفاده از فناوری های مجاورتی در واکنش های الکترونیکی در این طرح است که برا اولین بار در دنیای گجت ها بوجود آمده است.

وی خاطر نشان کرد: جریان ورودی مورد نیاز این گجت بصورت 5 ولت و 2 آمپر می باشد و جریان خروجی آن بصورت 5 ولت و 1 آمپر می باشد، که نشان از استفاده حداکثری از ظرفیت موجود در این گجت است.

در این گجت یک نکته بارز را می توان برشمرد وآن هم قیمت فوق العاده آن نسبت به آپشن های موجود در این گجت نسبت به رقبای بازار خود شااره کرد و همچنین قابلیت استفاده از شارژر سیمی بصورت همزمان با وایرلس یکی از نقاط قوت دیگر این طراحی نوین است.

از قابلیت های دیگر این شارژر قابلیت جداسازی از سطح اولیه برای جا به جایی بطوریکه روی میز یا هر سطحی که شما بخواهید قابلیت نصب و جا به جایی را خواهد داشت.

در حال حاضر این این گجت در بازار 34 دلار به فروش می رسد و قابلیت خرید در سایت های خرید آنلاین همچون امازون را دارا می باشد.

 

پاسخ خود را بیان کنید

Please enter your comment!
Please enter your name here