معاون مالی و اقتصادی گروه خودروسازی سایپا از عرضه ۴ هزار میلیارد ریال اوراق بهادار در سه‌ماهه نخست امسال خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت فناوری سایپا ارتباط ، ​معاون مالی و اقتصادی گروه خودروسازی سایپا از عرضه ۴ هزار میلیارد ریال اوراق بهادار در سه‌ماهه نخست امسال خبرداد و گفت: این اوراق به‌منظور تأمین و پوشش کسری بخشی از نیاز‌های نقدینگی این گروه در حال انتشار است.مهدی محمدرضایی افزود: ۴ هزار میلیارد ریال اوراق بهادار مذکور با طول عمر چهارساله و با رکن ضامن بانک ملی و تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، عرضه می‌شود.
وی اضافه کرد: این اوراق به عاملیت فروش کارگزاری بانک ملی ایران، نرخ سود سالیانه اوراق ۱۶ درصدی و همچنین با دفعات پرداخت سود هر سه‌ماه یک‌بار عرضه می‌شود.
معاون مالی و اقتصادی گروه سایپا گفت: عرضه اوراق اجاره، سلف موازی استاندارد و مرابحه از سال ۱۳۹۵ در دستورکار گروه خودروسازی سایپا قرار گرفته و تاکنون بالغ بر ۲۸ هزار میلیارد ریال در چندین مرحله با هدف تأمین منابع مالی برای کمک به رونق تولید و مقابله با محدودیت‌های این بخش، عرضه شده است.
محمدرضایی سیاست گروه خودروسازی سایپا را استفاده از منابع و راهکار‌های داخلی جهت تأمین مالی تولید دانست و افزود: با اجرای این سیاست‌ها، سرمایه مورد نیاز این گروه برای هدایت به سمت خطوط تولید و رونق و توسعه اشتغال فراهم می‌شود.

پاسخ خود را بیان کنید

Please enter your comment!
Please enter your name here