خودروهای کلاسیک همیشه جاذبه ای متفاوت برای علاقمندان خود را به همراه داشته که با قدرت خود، ذهن هر علاقمندی را به اوج هیجان می رساند.

به دلیل همین اشتیاق و علاقه هرساله در کشورهای مختلف، نمایشگاه های متعددی برای گردهمایی ماشین های کلاسیک در سراسر جهان برگزار می گردد، اما اینبار نوبت به نمایشگاه Techno Classica Essen در آلمان می رسد.

یکی از قدیمی ترین و البته پیشروان نمایشگاهی در زمینه خودروهای کلاسیک را می توان نمایشگاه Techno Classica Essen دانست.

 

 

این نمایشگاه که از 10 تا 14 ماه آپریل برگزار خواهد شد، یکی از بزرگترین فستیوال های خودروهای کلاسیک نیز محسوب می گردد.

در این نمایشگاه که با حضور ماشین های سبک و سنگین و موتورها از سراسر جهان برگزار خواهد شد، شهر هرزونگراث را تبدیل به یکی از رنگارنگی ترین شهرهای خودرویی جهان در این چند روز خواهد شد.

 

 

این گردهمایی خودروهای کلاسیک به طور سالیانه و با حضور پر رنگ مخاطبان و علاقمندان به این زمینه و همچنین حضور کلکسیونرها و شرکت های برند با یک جشن افتتاحیه و رژه باشکوه از خودروهای مختلف آغاز می گردد.

همچنین علاوه بر نمایش خودروهای کلاسیک، شرکت های قطعاتی جهت ارائه محصولات و قطعات این خودروها و لوازم جانبی آنها و معرفی محصولات جدید در این زمینه در نمایشگاه Techno Classica Essen حضور خواهند یافت.

 

 

در کنار این فستیوال پرهیجان، سمینارها و کارگاه هایی نیز جهت آشنایی هر چه بیشتر علاقمندان که به صورت مخاطب یا مصرف کننده مبتدی یا حرفه ای، صورت می گیرد.

بازدیدکنندگان معمولا به جهت تماشا از زیبایی و قدرت این خودروهای کلاسیک و همچنین استفاده بهینه از سخنرانان و فروشندگان قطعات در این نمایشگاه حضور می یابند.

 

 

نمایشگاه خودروهای کلاسیک Techno Classica Essen، امسال در آلمان و در شهر هرزونگراث برگزار می گردد، علاقمندان می توانند از 10 آپریل با حضور در فستیوال خودروهای کلاسیک Essen آلمان، از شور و هیجان و اطلاعات علمی در زمینه خودروهای کلاسیک و آشنایی با سطح های مختلف فنی و عمومی لذت ببرند.

 

 

پاسخ خود را بیان کنید

Please enter your comment!
Please enter your name here